Україна і світ

ПСЖ у Мюнхені перестріляв Баварію у першому матчі 1/4 фіналу ЛЧ

Мюнхенська Баварія приймала французький ПСЖ у межах першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2020/21. Зустріч відбулася у Мюнхені на стадіоні Альянц Арена та завершилася з рахунком 3:2 на користь парижан.

Бавария - ПСЖ ЛЧ

Вже на третій хвилині зустрічі нападник гостей Кіліан Мбаппе шокував господарів поля. Француз опинився у штрафному майданчику після пасу від Неймара та відправив м’яча у правий нижній кут воріт.

У середині першої половини зустрічі Маркіньос подвоїв перевагу парижан, відправивши м’яча у сітку воріт Мануеля Ноєра.

Скоротив відкрив у рахунку екс-гравець ПСЖ Ерік Шупо-Мотінг перед свистком на перерву. Спершу Павар закинув м’яч у штрафний майданчик, де Шупо-Мотінг високо вистрибнув і пробив головою у лівий кут воріт без шансів для Кейлора Наваса.

Стартові склади:

Баварія: Ноєр, Павар, Зюле, Алаба, Ернандес, Кімміх, Горецкі, Зане, Мюллер, Коман, Шупо-Мотінг.

ПСЖ: Навас, Дагба, Маркіньос, Кімпембе, Діалло, Геє, Данило, Дракслер, Ді Марія, Неймар, Мбаппе.

Цікаво, що саме ці дві команди менше року тому сформували пару фіналістів Ліги чемпіонів сезону-2019/20. У фіналі, що відбувся у серпні на Ештадіу да Луш у Лісабоні, мінімальну перемогу з рахунком 1:0 святкували баварці.

Єдиний гол у матчі забив Кінгслі Коман, а для ПСЖ той фінал ЛЧ став першим в історії на турнірі.