Психологиня Юлія Зорій розповідає, як жити під час війни
Війна – це найважче випробування у житті. Але щоб змінити ставлення до цієї ситуації, психолог-практик Юлія Зорій пропонує новий погляд. Саме про це вона розповіла у новому відеопроєкті Твоє ментальне здоровʼя.
За її словами, передусім треба визначити нові пріоритети. Війна може стати можливістю загартувати свій характер і перетворити посттравматичний стрес на посттравматичне зростання.
Вона радить використовувати цей час, щоб зупинитися, подумати про себе і створити план на майбутнє.
Зараз дивляться
Звісно, важко передбачити розвиток подій та спланувати навіть завтрашній день, але це допоможе подолати стрес і крок за кроком прямувати до своїх мрій та цілей.
Війна дає можливість усвідомити, наскільки важливо не лише мати бажання, а й відкрито говорити про них. Це дійсно гарний привід замислитися над тим, що насправді приносить нам радість.
– Прислухайтесь до себе і почуйте своє “хочу”. Сформулюйте чітко свої бажання, щоб запустився процес пошуку можливостей. Щоб дістати ваші мрії з шухляди і почати втілювати їх у життя. Дайте собі цей шанс, – каже психологиня.
Підтримка і щире спілкування набувають під час війни особливого значення. Намагайтеся оточити себе позитивними людьми, висловлюйте підтримку не тільки словом, а й вчинками.
Цікаво, що майстер-клас стресостійкості та життєстійкості розроблено за активної участі МОЗ спільно з представництвом ВООЗ в Україні, компанії Освіта ХХІ століття та агентства відеоконтенту 16×9. Медіапартнер проєкту – телеканал ICTV2.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-21 16:09:40