Україна і світ

Прямих загроз немає, але ми готові: очільник МВС про міграційну кризу на кордоні

Загрози для міграційної кризи на кордоні України немає. Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера.

Очільник МВС наголосив, що попри відсутність загрози, Україна посилює державний кордон і готується до будь-яких сценаріїв. Він розповів, що зараз проходять командно-штабні навчання Нацполіції, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

– Недооцінювати та переоцінювати цю загрозу сьогодні не можна. Ми маємо бути готові до цього виклику… Можу гарантувати, що українські прикордонники, Національна поліція та Національна гвардія до цього вже готові, – сказав Монастирський.

Денис Монастирський також наголосив на важливості побудови державного кордону України від початку до кінця. За його словами, у 2022 році його планують побудувати на українсько-білоруській та на українсько-російській ділянках кордону.

Міністр внутрішніх справ виразив думку, що на кордоні Білорусі та Польщі перебувають не біженці. А міграційна криза – це частина гібридної війни, яку веде президент Російської Федерації Володимир Путін.

Нагадаємо, міграційна криза на кордоні Польщі та Білорусі загострилася 8 листопада. У той день тисячі мігрантів вирушили з Білорусі до кордону з Польщею.

Польська влада стягнула до кордону 12 тис. солдатів. Нелегали намагалися прорвати кордон, на наступний день їм це вдалося, однак їх затримали. Наразі Україна посилює кордон, щоб уникнути напливу мігрантів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-13 03:02:50

Back to top button