Львівський портал

Протягом 5 червня у Центрі вакцинації на «Арені Львів» зробили понад 1100 Covid-щеплень

Протягом суботи, 5 червня, у Центрі вакцинації, що діє на базі стадіону «Арена Львів», щеплення проти коронавірусу зробили 1140 людям. Про це інформує департамент охорони здоров’я ЛОДА.

У Центрі вакцинації протягом суботи працювало 5 бригад. Усі мешканці Львівщини, що отримали щеплення проти коронавірусу, почуваються добре.

«Станом на 19:00 5 червня 2021 року у Центрі вакцинації населення провакцинували 1140 осіб. Для проведення щеплення використовували інактивовану вакцину CoronaVac. Всі вакциновані почуваються добре. Сьогодні було задіяно 5 бригад, які працювали впродовж усього дня.Це позитивний досвід проведення вакцинації, адже багато людей мають змогу отримати щеплення», –  йдеться у повідомленні.

Вакцинація триватиме і в неділю з 10:00 до 19:00.

Нагадаємо, що Центр вакцинації населення працює другі вихідні поспіль. Загалом тут щеплення від Covid отримала 2181 особа. Мешканці області, котрі зареєструвалися через додаток «Дія»,можуть отримати там щеплення проти Covid. Вакцинацію проводять препаратом Coronavac.

Також до Центру організовано безкоштовний доїзд з пл. Є. Петрушевича і у зворотньому напрямку.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: департамент охорони здоров’я

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-06-06 12:56:48

Back to top button