Україна і світ

Прокурори АРК встановили особи понад тисячі учасників “самооборони” Криму, що брали участь в окупації

Учасників кримського збройного формування українські правоохоронці затримати не можуть, оскільки мало хто з них відвідуює материкову Україну

Джерело: 112.ua

Прокурори АРК встановили особи понад тисячі учасників "самооборони" Криму, що брали участь в окупації

Прокуратура Автономної Республіки Крим, яка зараз знаходиться в Києві, встановила особи вже понад тисячі імовірних учасників “самооборони” Криму, які брали участь у його окупації. Про це повідомив заступник прокурора АРК Ігор Поночовний, передає “Крим.Реалії”.

“Порушено справи проти “самообороновцев”, але затримань “не так багато”, оскільки підозрювані не їдуть на територію материкової частини України”, – пояснив Поночовний.

Новини за темою: Арешт ведучої кримськотатарського телеканалу: Прокуратура АРК відкрила справу

За його словами, мають місце лише поодинокі випадки, що люди, які активно брали участь в окупації Криму, їдуть на територію материкової частини України.

“Тут органи правопорядку автономії на них вже чекають”, – додав заступник прокурора АРК.

З початку 2019 року 28 членів “самооборони” Криму були оголошені в розшук правоохоронними органами АРК і Севастополя.

Новини за темою: Організовував мітинги на підтримку анексії Криму: Прокуратура АРК скерувала до суду звинувачення щодо українця

“Самооборона” Криму була утворена напередодні анексії АРК. Учасники цієї проросійської організації надавали активну допомогу російським владі у питанні окупації півострова.

11 червня 2014 року підконтрольний Кремлю парламент АРК надав “Самообороні” легальний статус, ухваливши відповідний закон.

Правозахисники неодноразово пов’язували це збройне формування з низкою злочинів, велика частина з яких досі в Криму не розкрита.

Джерело: www.112.ua

Close