Україна і світ

Прокат фільму Операція Фортуна відклали через війну в Україні

Шпигунський бойовик британського режисера Гая Річі Операція Фортуна зняли з прокату через те, що в ньому фігурувала група українських гангстерів.

Стрічка з Джейсоном Стейтемом та Г’ю Грантом, знята в 2020 році, мала з’явитися в прокаті вже цієї весни, проте зникла з розкладу кінотеатрів.

У трейлері до фільму Стейтем грає в ролі шпигуна, який говорить про те, що смертоносна зброя була куплена українським злочинним синдикатом. Крім того, між головним героєм та його подругою зав’язується діалог:

– Українці?

– Я можу приникнути всередину українців.

– Сподіваюся, ти спочатку запросиш їх на вечерю.


Наближені до стрічки джерела кажуть, що через повномасштабну війну в Україні, яку розв’язала РФ, режисери вирішили упустити деталь про національну приналежність банди, оскільки це недоречно. У стрічці ця сцена замислювалася як вигадана розвага, а не як політична заява і що проєкт просто збігся з війною.

– Щоб було ясно, у фільмі багато поганих хлопців… Антагоністи приїжджають із усього світу. Але через чутливість до війни, що триває в Україні було вирішено, що деякі з них більше не повинні ідентифікуватися як українці, – зазначило джерело.

Тепер кіномани матимуть змогу побачити фільм у грудні 2022 року.


Прокат фільму Операція Фортуна відклали через війну в Україні
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-24 15:13:10

Back to top button