Україна і світ

Про перемогу над пандемією говорити ще завчасно – ВООЗ

Початок масової вакцинації у світі є важливим кроком в боротьбі з коронавірусом. Однак говорити про повну перемогу над пандемією Covid-19 передчасно.

Про це заявив директор програми Всесвітньої організації охорони здоров’я з надзвичайних ситуацій Майкл Райан на брифінгу в Женеві.

Як пояснив представник ВООЗ, висока ефективність вакцин не є запорукою ліквідації хвороби і поки невідомо, чи зможе світ домогтися такого охоплення вакцинації, щоб повністю позбутися від цього вірусу. Також в ВООЗ поки не знають, як вакцинація впливає на поширення коронавірусу.

– Найімовірніший варіант розвитку подій на найближче майбутнє, що коронавірус збережеться, але його поширення буде перебувати на низькому рівні. Наразі ми не можемо вийти на повну ліквідацію, – наголосив Райан

Вакцинація в Польщі

У Польщі українські мігранти зможуть безкоштовно отримати вакцину від коронавірусу. Для цього необхідно мати карту поляка, тимчасову або постійну посвідку на проживання.

Голова канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчик наголосив, що для отримання безкоштовної вакцини іноземним громадянам достатньо лише мати офіційні документи, які підтверджують Польщу як країну проживання.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-28 22:33:10

Back to top button