Україна і світ

Притула погодився коментувати фінал Євробачення 2022, але з однією умовою

Телеведучий Сергій Притула хоче коментувати фінал Євробачення 2022 року, але з однією умовою. З моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну він активно допомагає ЗСУ, збираючи кошти і закуповуючи на них екіпірування для наших захисників.

Про свою пропозицію щодо музичного конкурсу Прітула заявив у Twitter. Шоумен запевняє, що не хотів відволікатися від справ допомоги ЗСУ, але готовий зробити виняток заради загальної вигоди.

Сергій заявив, що готовий стати коментатором за 1 млн грн – гроші задонатять охочі під час стриму шоумена.

– Отже, домовилися. Коментую фінал Євробачення 2022 року. Тільки тут у Twitter, зроблю аудіокомнату. Субота. 14 травня. 22:00. Готуйтесь донатити! – Додати Притулку.

Телеведучий усіма способами шукає, як допомогти захисникам України амуніцією. Наприкінці квітня фонду шоумена передали легендарну картину з особистої колекції – Квіті виросли близько четвертого блоку. Роботу Марії Приймаченко продали за $500 тис. – початкова ставка була у розмірі $5 тис. Під час торгів її підняли 100 разів.

Фінал Євробачення 2022 року відбудеться 14 травня – за перемогу боротиметься український гурт Kalush Orchestra. Україну також можна підтримати голосом – для цього нудно перебувати за кордоном та відправити СМС із числом 12.

Притула
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-14 16:03:52

Back to top button