Україна і світ

Приниження честі та гідності: Реп’яхова виграла суд проти ексдружини Павліка

Дружина співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Реп’яхова виграла суд проти його ексдружини. Наразі Лариса Созаєва змушена заплатити їй грошову компенсацію.

Про це блогер розповіла в Instagram-stories, зазначивши, що за образу можна понести відповідальність.

– Хочу, щоб люди, які говорять гидоти на інших, знали. Вони можуть за це понести відповідальність. Вважаю, що маю поділитися з вами цим, оскільки вся історія відбувалася у вас на очах, – сказала Реп’яхова.

Далі Катерина прикріпила частину документа, в якому йдеться про те, що Созаєва має виплатити їй 8 тис. грн через приниження честі та гідності. Йдеться про слова – Ти дуже нахабна тварюка, ти холоднокровна тварюка.

Зазначимо, скандал між нинішньою та колишньою дружинами Павліка спалахнув ще в жовтні 2021 року. Все почалося із квартири. Тоді Созаєва розповіла, що Віктор виганяє її із апартаментів.

Згодом Катерина заявила, що її намагаються знищити, а саме блог в Instagram, натякнувши, що до цього причетна Лариса. На ці звинувачення Созаєва не змогла змовчати. Вона зазначила, що Реп’яхова шість років тому забрала з родини Павліка, хоча він не хотів йти, а також назвала блогерку зухвалою тварюкою, через що Катерина подала до суду.

Приниження честі та гідності: Реп’яхова виграла суд проти ексдружини Павліка
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-02 10:50:34

Back to top button