Україна і світ

Пригожин втратив доступ до вербування в’язнів і переключився на цивільних росіян – британська розвідка

В останні тижні власник ПВК Вагнера Євген Пригожин, ймовірно, втратив доступ до вербування в російських в’язницях через суперечки з керівництвом Міноборони РФ. Швидше за все Пригожин тепер спрямовує зусилля з вербування на вільних російських громадян.

Про це пише Міноборони Великої Британії.

– З початку березня 2023 року ПВК Вагнера створила виїзні групи у спортивних центрах не менш як у 40 населених пунктах по всій Росії. Останніми днями вагнерівські вербувальники в масках також проводили бесіди про кар’єру в московських вишах, роздаючи так звані анкети молодого бійця для збирання контактних даних зацікавлених, – йдеться в повідомленні.

Як вказують у британській розвідці, близько половини ув’язнених, яких ПВК вже направила до України, швидше за все, стали жертвами, і нові ініціативи навряд чи компенсують втрату каналу вербування засуджених.

Зараз дивляться

– Якщо заборона залишиться в силі, Пригожин, ймовірно, буде змушений зменшити масштаб або інтенсивність операцій Вагнера в Україні, – підсумовують британці.

Раніше видання The Moscow Times повідомило, що до російської приватної військової компанії Вагнера Євгена Пригожина почали набирати пацієнтів психоневрологічних диспансерів.

Джерело: Міноборони Великої Британії


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-13 12:31:15