PRESS ЦЕНТР

Преміювала себе дев`ять разів: на Рівненщині директорку НВК оштрафували за корупцію

Преміювала себе дев`ять разів: на Рівненщині директорку НВК оштрафували за корупцію

На Рівненщині суд оштрафував директорку навчально-виховного комплексу, яка преміювала себе дев`ять разів. Отримувала і надбавки за напруженість роботи, загалом до п`ятдесяти тисяч гривень, – повідомляють у прокуратурі. Посадовиця відшкодувала збитки, а ще має сплатити штраф.

Суд вирішив притягнути до адмінвідповідальності керівницю навчального закладу у Сарненському районі, розглядаючи 18 протоколів, пов`язаних з корупцією, – повідомили у пресслужбі прокуратури.

"У ході розгляду протоколів з’ясовано, що директорка загальноосвітнього навчального закладу, в порушення вимог статті 28 Закону України "Про запобігання корупції", не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів. А також, перебуваючи в умовах такого конфлікту інтересів, видала дев`ять наказів про своє преміювання та встановлення надбавок за складність та напруженість у роботі", – коментує речниця Рівненської обласної прокуратури Оксана Жужельська.

Жінка отримала загалом понад 47 000 гривень. Під час розгляду протоколів у суді вона визнала свою провину й повідомила, що відшкодувала завдані збитки.

Суд виніс постанову, в який визнав директорку НВК винною та оштрафував на 3 400 гривень.

Читайте також: Чиновники РДА провели багатомільйонні оборудки на закупівлях газу для закладів освіти Тернопільщини

Це перший такий випадок, зафіксований з початку року в області, – уточнили у прокуратурі. Торік суди розглядали схожі протоколи. 

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
10.03.2021

Back to top button