Україна і світ

Позачергове засідання Ради, присвячене євроінтеграції, може відбутися 21 жовтня – Стефанчук

Нардепи можуть зібратися на позачергове засідання Верховної Ради у четвер 21 жовтня. На порядку денному розгляд законопроектів, важливих для європейської інтеграції України.

Про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук. За його словами, на розгляд парламенту планують винести більше десяти питань, пов’язаних з інтеграцією України до Європейського Союзу.

– Позачергове засідання, наскільки я знаю, буде заплановане у четвер у другій половині дня. Це відповідь парламенту саміту Україна – ЄС, який пройшов дуже успішно, – пояснив він.

Днями речниця фракції Слуга народу Юлія Палійчук повідомила, що на позачерговому засіданні нардепи розглянуть чотири євроінтеграційні законопроекти.

Крім того, народні депутати наступного тижня під час чергових пленарних засідань планують ухвалити закони, необхідні для посилення співпраці з МВФ, на які давно чекає місія фонду в Україні.

Це стосується законопроектів №5459-1 (про приведення статусу Національного антикорупційного бюро у відповідність до вимог Конституції) і №5850, 5852, 5853 (щодо реформування банківської сфери та посилення незалежності НБУ).

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-14 14:30:45

Back to top button