Україна і світ

Повітряно-десантні війська РФ і Білорусі почали спільні тактичні навчання під Псковом

У маневрах візьмуть участь понад 350 російських і близько 80 білоруських військовослужбовців, близько 100 одиниць бойової техніки і 14 вертольотівВ Пскові повітряно-десантні війська Росії та загони спеціальних операцій збройних сил Білорусі приступили до проведення спільних тактичних навчань. Про це повідомила прес-служба Міноборони РФ 17 лютого.

“В ході майбутнього навчання особовому складу належить виконати низку навчально-бойових завдань, що включають в себе десантування, захоплення об’єкта, здійснення рейду, ведення оборонного бою, що вимагає від особового складу зведеного підрозділу докласти максимум зусиль, продемонструвавши стійкість, витримку і взаємовиручку”, – заявив заступник командира псковського десантно-штурмового з’єднання з повітряно-десантної підготовки гвардії полковник Роман Самохін.

Навчання стартували на базі гвардійського десантноштурмового Чорноморського полку імені Святого Благовірного князя Олександра Невського. Маневри пройдуть на полігонах Струги Червоні і Завеличчя, а також майданчику приземлення Кислово. У них візьмуть участь понад 350 російських і близько 80 білоруських військовослужбовців, близько 100 одиниць бойової техніки. Крім того, будуть задіяні два вертольоти Мі-24 і вісім вертольотів Мі-8АМТШ Західного військового округу, чотири літаки Іл-76МД військово-транспортної авіації ВКЗ Росії.

Раніше повідомлялося, що до міжнародних навчань Sea Breeze, які щорічно проходять в Одесі за участю країн НАТО, в 2020 році приєднаються Японія і Південна Корея.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close