Україна і світ

Потихеньку повертаюся до життя: Протасевич вперше вийшов на зв’язок у соцмережі

Білоруський опозиційний журналіст Роман Протасевич вперше вийшов на зв’язок в соцмережах після свого затримання у Мінську. Опозиціонер на новій Twitter-сторінці виклав відеозвернення, в якому пообіцяв завжди бути на зв’язку.

– Привіт, друзі. Це мій новий Twitter. Потихеньку повертаюся до життя в інтернеті, – сказав Протасевич.

За словами журналіста, він тепер буде завжди на зв’язку. Тому кожен може в будь-який момент написати йому або що-небудь прокоментувати.

– Я постараюся максимально швидко на це відповісти, – додав він.

Наразі Роман Протасевич перебуває під домашнім арештом.

За даними видання Tut.by, у Білорусі це означає ізоляцію від суспільства. Тому зазвичай в таких випадках обмежують спілкування, щоб уникнути обміну інформацією у кримінальній справі.

Затримання Романа Протасевича

У травні рейс Ryanair, який прямував за маршрутом Афіни – Вільнюс, здійснив примусову посадку в аеропорту Мінська через нібито замінування літака.

Серед пасажирів рейсу був опозиціонер та засновник Telegram-каналу Nexta Роман Протасевич зі своєю дівчиною Софією Сапегою.

Після посадки літака, їх одразу заарештували, а 3 червня Роман дав нібито добровільне інтерв’ю білоруському телеканалу, в якому заявив, зокрема про повагу до самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.

25 червня батьки затриманих повідомили, що Романа та Софію перевели під домашній арешт зі слідчого ізолятора.

Більше про затримання Романа Протасевича читайте на Фактах ICTV.

Джерело: Tut.by

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-07 19:16:29

Back to top button