Україна і світ

Поставили паркан та стягнули автозаки: як Росія зустрічатиме Навального

Відомий російський політичний і громадський діяч Олексій Навальний має повернутися у Росію 17 січня о 18.20 за київським часом. Водночас біля аеропорту Внуково, куди він повинен прилетіти з Німеччини, помітили автозаки.

У Москві, Санкт-Петербурзі та інших великих російських містах силові структури приведені в стан підвищеної готовності через повернення Навального, адже близько шести тисяч прихильників мають намір зустрічати опозиціонера.

16 січня біля аеропорту Внуково виставили паркан. А на стоянці люди, що проїжджали повз, помітили автозаки ОМОНу.


За даними російських ЗМІ, почалися затримання журналістів і активістів, які намагалися вилетіти зустрічати Навального.

Так, в аеропорту Пулково Санкт-Петербурга затримали головного редактора АгітРоссії Павла Іванкіна та ще двох активістів – Олексія Барича і Олександра Края.

29 грудня Федеральна служба виконання покарань Росії оголосила Навального в розшук, але про це стало відомо лише 13 січня – в день, коли політик анонсував своє повернення в РФ. У ньому наголошується, що засуджений ухиляється від контролю, тому з 27 листопада почалися початкові розшукові дії, в ході яких не вдалося встановити місцеперебування Навального.

Отруєння Навального

20 серпня Олексію Навальному стало зле, коли він летів літаком із Томська до Москви. Судно екстрено посадили, а опозиціонера доставили спочатку до лікарні Омська, а потім перевезли до німецької клініки Шаріте.


Дослідження показало, що Навального отруїли хімічною речовиною під назвою Новачок. Детальніше про отруєння Навального читайте на Фактах ICTV.

Джерело: МедузаФонтанка

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-17 13:01:40

Back to top button