Україна і світ

Постачальник електроенергії YASNO увійшов до топ-25 екологічних компаній

Журнал Власть денег назвав компанії, чиї проєкти мають найбільше значення для покращення екологічної ситуації та посилення технологічного потенціалу України. Редакція оцінила зелені рішення постачальника електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO, внісши їх до топ-25 найкращих екопрограм.

Постачальник електроенергії YASNO увійшов до топ-25 екологічних компаній

YASNO створив цілу екосистему продуктів і послуг з енергоефективності та електромобільності, допомагаючи клієнтам заощаджувати витрати на комунальні послуги, отримувати додатковий дохід і зменшувати викиди СО2 до атмосфери на 300 тис. тонн на рік:

  • Еконабори від YASNO з двозонним лічильником електроенергії, смарт-розеткою і LED-лампами дають змогу зменшувати витрати на електроенергію до 50%. Понад 50 тисяч користувачів наборів сумарно знижують викиди СО2 на 45 тис. тон на рік.
  • У Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях зелену електроенергію виробляють понад 5 тисяч домашніх сонячних станцій. Власники таких СЕС отримують від постачальника кошти за зеленим тарифом, які виділяє держава. Заміщення електроенергії на екологічну дає змогу зменшити кількість викидів на 123 тис. тонн СО2. Замовити сонячний дах з послугою встановлення під ключ також можна в YASNO.
  • 29 швидких зарядок мережі YASNO E-mobility заряджають електромобілі в Києві, Дніпрі, Харкові та на трасах у напрямках Львова, Одеси, Полтави. За 2020 рік YASNO зарядив електрокарів на більше ніж 565 тисяч кВт∙год, що еквівалентно скороченню викидів CO2 на 380 тон.

  • Для промислових підприємств YASNO виконав під ключ 80 енергосервісних проектів, інвестувавши в них 500 млн грн. Завдяки ефективному використанню енергії модернізовані підприємства знижують викиди на 140 тисяч тон СО2 на рік.

Інноваційні та зелені рішення від YASNO розширюють можливості для клієнтів, допомагають їм забезпечувати комфорт, робити внесок у покращенні екології, зменшувати витрати і отримувати додатковий дохід від сонячної енергії або корпоративних зарядок для електромобілів.

– Під час розробки наших продуктів і послуг ми орієнтуємося на основні світові тенденції, намагаємося привнести і зробити доступнішими для українців сучасні технології. Водночас ми поки що залишаємося єдиним постачальником, який пропонує широкий вибір різних еко-рішень, – сказала Лілія Середа, керівник департаменту з маркетингових комунікацій та зв’язків із громадськістю YASNO.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях.

YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту.

Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Також Факти ICTV писали про  те, що в ЄС запровадили нові правила маркування енергоефективності електроприладів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-04 17:49:22

Back to top button