Україна і світ

Порошенко хотів би вийти у другий тур з представником “Партії регіонів”, – політолог

“Партія регіонів” 29 жовтня на своєму сайті заявила про поновлення роботи, почавши з повідомлення: “Сайт “Партії Регіонів”, який майже чотири роки не працював, знову почав функціонувати”.

Технічну функцію партії у прямому ефірі 24 каналу пояснив політолог Кирило Сазонов.

Він вважає, що так звані “технічні кандидати” у політичній боротьбі відіграють дуже важливу роль – вони допомагають забрати голоси конкурентів. Внаслідок того у другий тур не зможе вийти основний противник. На його думку, технічна функція “Партії регіонів” – вийти у другий тур.

Я не думаю, що це проект влади. Звичайно, Порошенко хотів би вийти у другий тур з представником “Партії регіонів”. Це гарантована перемога. В неї переможе навіть котик,
– сказав Сазонов.

Щодо об’єднання Бойка та Рабіновіча в одну партію “ОБЗЖ” він зазначив, що це зроблено повністю під парламентські вибори.

Вони дуже хочуть потрапити у другий тур, проте на місце президента ніхто з них не претендує. Фінансування новоствореної партії йде з Росії та буде прямопропорційне результатам на президентських виборах,
– додав політолог.

Нагадаємо, що 9 листопада у центрі Києва з’явилась реклама з символікою “Партії регіонів”. Агітаційні білборди встановили на вулиці Малій Житомирській та Дмитрівській.

 

Джерело Телеканал новини «24»
09.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close