Україна і світ

Понад 90 тис. поранених та багато зниклих безвісти – Резніков про втрати ворога

Російське керівництво багатьох окупантів видає як “загублених”, щоб не виплачувати грошові компенсації родинам. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

Він зазначив, що ворог вже втратив понад 30 тис. своїх солдат в Україні. Ще понад 90 тис. росіян дістали поранення.

Глава оборонного відомства наголосив, що наразі рашисти хочуть вийти на адміністративні кордони Донецької і Луганської областей. А також ставлять завдання щодо утримання та забезпечення сухопутного коридору з окупованим Кримом, блокування морських комунікацій України у Чорному морі.

—У свою чергу, територію Білорусі використовує для нанесення ракетних ударів по Україні. Ми робимо все, щоб обороняти усі потенційно загрозливі напрямки,  – зазначив Резніков.

1 липня ГУР опублікувало чергове перехоплення одного з російських загарбників. Російський військовий розповів своїй матері про те, що військові у його підрозділі масово намагаються звільнитися з армії.

Так, окупант повідомив матері, що нещодавно написав рапорт на звільнення з армії. Те саме, за його словами, зробили інші військові з його підрозділу – вони передали документи старшому офіцеру.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-01 21:01:09

Back to top button