PRESS ЦЕНТР

Понад 40 порушень карантинних умов зафіксовано у Чернівецькій області

Понад 40 порушень карантинних умов зафіксовано у Чернівецькій області

Мобільні групи перевіряли суб`єктів господарювання.

Здійснили 90 перевірок щодо додержання протиепідемічних вимог під час карантинних обмежень. На 40 об’єктах фахівці виявили порушення, за результатами яких надали приписи щодо усунення недоліків (пропозиції). Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Нагадаємо, що органи місцевого самоврядування сформували мобільні групи, до складу яких увійшли: представники департаменту розвитку міської ради, управління контролю за благоустроєм міста, Чернівецького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Чернівецькій області, Чернівецького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Основним їхнім завданням є контроль дотримання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання, згідно з постановами головного державного санітарного лікаря України №№ 14, 16, 17, 18, 20 на агропродовольчих ринках, у закладах торгівлі продовольчими й непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарнях і салонах краси та на інших об`єктах.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
31.05.2020

Back to top button
Facebook
Close