Україна і світ

Понад 300 постраждалих від війни мікро- та малих підприємств отримають гранти на відновлення за фінансування німецького Уряду

Ілюстраційне фото

Понад 300 представників малого бізнесу, що постраждали внаслідок військових дій на території України, отримають гранти на відновлення в процесі реалізації Проекту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу».

Проект впроваджується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні (далі – МОМ) у співпраці з Міністерством економіки України та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Фінансування Проекту здійснюється Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку (KfW).

Так, в рамках першого конкурсу на отримання грантів (оголошеного в травні 2022 року) Проект підтримав 62 мікро- та 39 малих підприємств у Закарпатській, Львівській, Київській, Чернігівській та Сумській областях грантами, спрямованими на відновлення та підтримання ділової активності, пом’якшення економічних наслідків війни, збереження наявних і створення нових робочих місць.

В рамках другого конкурсу на отримання грантів (оголошеного в жовтні 2022 року) відібрано 188 мікропідприємств та 36 малих підприємств із зазначених вище областей, а також із Івано-Франківської, Тернопільської та Полтавської областей.

Також проектом заплановано оголосити конкурс на постійній основі цієї весни.

Джерело: Урядовий портал

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-01-18 05:43:13