Україна і світ

Понад 200 українців утримуються в ОРДЛО, більше 100 українців і кримських татар – в Криму і РФ, – Зеленський

За словами Зеленського, тенденцію обміну утримуваних осіб слід продовжувати заради певної мети – звільнення за формулою “всіх на всіх”Українська сторона не зупиниться в роботі над звільненням всіх утримуваних громадян України на тимчасово окупованих територіях Донбасу, Криму і на території РФ. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки, яку транслював “112 Україна”.

За словами Зеленського, тенденцію обміну утримуваних осіб слід продовжувати заради певної мети – звільнення за формулою “всіх на всіх”.

“Ми не можемо зупинятися, поки більше двохсот українців досі містяться в нелюдських умовах на тимчасово підконтрольних територіях Донбасу. А більше ста українців та кримських татар містяться в Криму і на території Російської Федерації”, – сказав президент.

Нагадаємо, президент України почав дводенний робочий візит до Федеративної Республіки Німеччина, де взяв участь в 56-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки. Також Зеленський в рамках візиту проведе ряд зустрічей з лідерами іноземних держав.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close