Львівський портал

Помер професор Львівського медуніверситету Володимир Фрайт

У Львові помер професор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Володимир Фрайт. Про це  повідомили на сторінці у Facebook Центру легеневого здоров’я.

 

«Висловлюємо щирі та глибокі співчуття рідним, близьким, друзям, колегам з приводу відходу до Вічності українського лікаря, професор кафедри фтизіатрії та пульмонології Львівського медичного університету Фрайта Володимира Михайловича», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що Володимир Фрайт працював у медуніверситеті з 1968 року. Народився 7 березня 1932 року у селі Лішня на Львівщині. Навчався в Львівському медичному університеті, після чого працював лікарем в Самборі та Трускавці.

Реклама партнерів

 

У межах наукової роботи запропонував новий спосіб лікування туберкульозу, що підвищує ефективність антибактеріальної терапії, запобігає розвиткові легеневого серця і рецидивів основного захворювання. Є автором близько 170 наукових і навчально-методичних праць, більше десятка книг.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-01-25 19:42:26

Back to top button