Суспільне мовлення

Подарована начальником патрульної поліції перепустка була недійсною: коментар від Львівської міськради

У мерії Львова розповіли, що перепустка на заїзд у пішохідну частину міста працівниці Львівської облради Василини Софранюк, нечинна. Про це під час брифінгу 23 січня повідомила керівниця ЛКП “Ратуша-сервіс”, яке займається видачею перепусток, Ірина Тихоліз.

Перепустка, яку дівчині на відео, опублікованому у мережі інтернет, подарував начальник патрульної поліції Львівщини, нечинна з 2021 року.

Подарована начальником патрульної поліції перепустка була недійсною: коментар від Львівської міськради. Скриншот з відео

“З 2021 року є нові перепустки, які дають можливість заїзду на площу Ринок. Тому перепустка, яка була на відео, не дає їй право проїзду”, — сказала Ірина Тихоліз.

Також Ірина Тихоліз продемонструвала три перепустки нового зразка, які відрізняються і розміром, і колористикою. Зокрема, для мешканців — блакитного кольору, для бізнесу жовті, а для службових машин – коричневі.

У мерії Львова розповіли, що подарована перепустка працівниці Львівської облради, нечинна

Червона перепустка — старого зразка, інші — нового. Скриншот з відео

За її словами, міська рада не видавали перепустки на заїзд у пішохідну частину міста. Також Ірина Тихоліз додала, що на підставі відео, у мерії триває службове розслідування.

Отримати перепустку можуть визначені категорії через ЦНАПи. Для цього потрібно надати певний перелік документів. Далі такі запити розглядають у ЛКП “Ратуша-сервіс”.

Що відомо

  • У мережі з’явилося відео на якому начальник управління патрульної поліції у Львівській області, презентував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у місті Львові.
  • Після цього начальника управління патрульної поліції Львівської області відсторонили від посади. Про це повідомили на Facebook-сторінці Патрульної поліції України.
  • Суспільне намагалося отримати коментар від Романа Пилипенка. Наразі на телефонні дзвінки він не відповідає.
  • Призначили службове розслідування.
  • Романа Пилипенка призначили на посаду начальника Управління патрульної поліції Львівської області 6 червня 2017 року.


Джерело: Суспільне мовлення України