Україна і світ

Поїздка до притулку та поцілунок на очах у дівчат: як пройшов п’ятий випуск Холостяка

5 березня відбулася прем’єра 11 сезону романтичного реаліті-шоу Холостяк, головним героєм якого став бізнесмен Михайло Заливако з Харкова.

Холостяк 11 Михайло Заливако

Під час п’ятого випуску було багато приємних моментів, благородних справ та розчарувань. Як пройшов п’ятий випуск Холостяка 11 та хто покинув проект – читайте у матеріалі Фактів ICTV.

Поїздка в притулок для тварин

Холостяк Михайло Заливако разом з учасницями реаліті вирушили до притулку для диких тварин. Під час зустрічі дівчата не лише поспілкувалися з Михайлом, а й зробили благородну справу.

Кожна учасниця опублікувала пост на своїх сторінках у соціальних мережах про те, як важливо добре поводитися з тваринами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Хол????стяк & Холостячка (@holostyakstb)

Поцілунок з Джесікою

У п’ятому випуску шоу Холостяк 11 відбулося групове побачення дівчат з Михайлом. Для спільного проведення часу вибрали незвичайний формат – зйомки. Для вдалого кадру дівчата разом з холостяком моделювали ситуацію надання першої допомоги.

Під час зйомок Михайло поцілувався з однією з учасниць на очах у дівчат. Цією щасливицею стала 25-річна Джесіка Чегі, власниця салону краси.

Джессіка імітувала дівчину, яка втратила свідомість на пляжі, а Михайло намагався допомогти їй за допомогою штучного дихання. Під час цього дівчина взяла Михайла рукою за голову та поцілувала.

Учасниці романтичного реаліті були шоковані тим, що побачили – їм було неприємно дивитися, як чоловік, який подобається, цілується з іншою дівчиною.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Хол????стяк & Холостячка (@holostyakstb)Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-09 23:56:51

Back to top button