Після візиту в Україну духовний радник Трампа визнав, що помилявся, бо йому «промили мізки»

Духовний радник президента США Дональда Трампа Марк Бернс визнав, що помилився, коли підтримав рішення припинити військову допомогу Україні. Зміна в його поглядах сталася після його візиту до України. Про це повідомляє hromadske з посиланням на Kyiv Independent.
Бернс каже, що перебування в Україні значно змінило його думку, попри те, що раніше він був одним із найзапекліших противників підтримки України.
«Коли чуєш про такі звірства… Це кардинально змінило мою думку. Тепер я вважаю, що підтримка України – це і є “America First” (Америка передусім – одне з гасел теперішньої адміністрації Трампа, – ред.)», – сказав він.
Пастор наголосив, що своєю підтримкою України він не «завдає удару» по Трампу, а намагається звернутися до всіх, «кому, як і мені, фейкові новини про Україну промили мізки».
Зокрема, він згадав про те, що Україна нібито знищує релігійні організації, назвавши це «нахабною брехнею». За його словами, духовні лідери всіх релігійних течій запевнили його, що в Україні є право на свободу віросповідання.
«Коли я був на місці подій, і ви розмовляєте з цими людьми, і тільки-но ви бачите звірства від рук росіян, політика відходить на другий план», – розповів Бернс і додав, що свій візит в Україну він оплатив сам і ніхто не привіз його туди навмисно, «з надією, що я донесу їхнє послання».
російського лідера володимира путіна він назвав «чистим злом» і відкинув думки про припинення підтримки України, які він сам раніше поділяв.
«Коли ти перебуваєш на місці й бачиш руйнування, бачиш сльози, бачиш солдатів на місці — вони не просять грошей від Америки, їм потрібні боєприпаси. Їм потрібні інструменти, щоб захистити свою батьківщину. Вони зазнали вторгнення», – сказав він.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-04-14 14:17:00