Україна і світ

Підтримка України США не зміниться після виборів, оскільки є двопартійною – Пелосі

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі підтвердила відданість своєї країни Україні у боротьбі з російською агресією та наголосила, що підтримка Української держави є двопартійною і триватиме після виборів.

Про це повідомляє CNN.

Пелосі зазначила, що Іран робить велику помилку, надаючи допомогу росіянам, а також додала, що підтримка України продовжуватиметься, навіть якщо республіканці отримають Палату представників після Проміжних виборів у листопаді.

– Підтримка України є двопартійною, двопалатною, тобто у Палаті представників та в Сенаті, і вона розпочинається у Білому домі з нашого президента, – сказала Пелосі на двосторонній пресконференції з прем’єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем за підсумками Першого парламентського саміту Кримська платформа.

– Хтось зробив заяву: “Ми не даємо Україні карт-бланш”. Ми ніколи не давали карт-бланшу Україні. Таким чином, висновок, який можна зробити з цього, полягає в тому, що ми не надаватимемо їм допомоги, це неправда. І те, що було виставлено карт-бланш, це неправда. Це дуже чесні відносини в ім’я демократії та свободи у всьому світі, – заявила Пелосі.

Зазначимо, що минулого тижня президент США Джо Байден заявив, що його непокоїть майбутнє американської допомоги Україні, якщо Республіканська партія переможе у Палаті представників.

– Вони сказали, що якщо вони виграють, то навряд чи фінансуватимуть – допомагатимуть – продовжуватимуть фінансувати Україну, українську війну проти росіян, – сказав Байден на зборі коштів у Філадельфії у п’ятницю, згідно з преспулом. – Ці хлопці не розуміють. Це набагато більше за Україну – це Східна Європа. Це НАТО. Це реальні, серйозні наслідки. Вони не розуміють американську зовнішню політику.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-10-24 23:57:35