PRESS ЦЕНТР

Підроблені підписи клієнтів та вирахування. Як двоє рівнян виграли суд проти «ПриватБанку»

Підроблені підписи клієнтів та вирахування. Як двоє рівнян виграли суд проти «ПриватБанку»

Суд відмовив «ПриватБанку» у задоволенні позовних щодо стягнення великої суми заборгованості з рівнян.

Рівненський адвокат Валентин Дупак вчергове виграв два суди проти «ПриватБанку».

Це не вперше, коли в Україні, юристи у судовому порядку доводять факти порушення законів «ПриватБанком», повідомив рівненський адвокат:

Це черговий прецедент, виграти у «ПриватБанку» – тяжко. На мої судові засідання юристи банку не з`являються, не знаю, правда, як у колег. Але суть полягає утому, що обидва в обох позовах «ПриватБанку» до рівнян – суд відмовив. В одному випадку на рівнянина «повісили» нереальний кредит. З клієнта намагались стягнути майже 68000,00 грн. А його підпис взяли з планшета, коли він оформляв зарплатну картку для працівника. Підпис незграбно перенесли у договір та паперові документи. В суді ми це довели.

У іншій ситуації «ПриватБанк» незаконно, без постанови виконавчої служби, проводив стягнення коштів за нереальну заборгованість із зарплатної картки клієнтки, пояснив Валентин Дупак:

Людина ще у 2007-му році брала кредит. Не до кінця його погасила. У банку кілька років про це мовчали, нарахували пеню на цю суму й у 2013-му році подали на клієнтку до суду. Суд прийняв рішення заочно, на користь банку. Юристи банку повинні були передати цю справу до виконавців, але цього не зробили. Натомість самостійно почали стягувати кошти з зарплатної картки жінки.

У даній справі ми застосували строк позовної давності, що був нахабно порушений державним банком. Ми подаємо відповідний позов про повернення коштів потерпілій особі, із врахуванням інфляційних збитків, 3% річних за користування грошима та пенею. Тож тепер банк повинен повернути кошти стягненні незаконно.

Юрист зауважив, що подібних ситуацій – багато. Просто не всі вірять у те, що в судовому порядку можна довести свою невинуватість.

Читайте також: У Тернополі клієнт «Ощадбанку» погрожував підірвати відділення

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
13.01.2021

Back to top button