Україна і світ

Першу лінію «суровікіна» ми фактично пройшли — Петро Черник

1

Про це  сказав військовий експерт полковник Петро Черник в етері телемарафону «Єдині новини». Він також уточнив, що наразі противник продовжує накопичувати сили і засоби для стримування наших військ.

— Абсолютно не розділяю думку, що наш контрнаступ йде якось повільно. Адже ми створили необхідний плацдарм на лівому березі Дніпра — це вже успіх. Останнє є підставою для наших подальших успішних дій. Першу лінію «суровікіна» ми фактично пройшли. Проте не слід забувати, що противник чисельніший, а смерті своїх солдатів вони ніколи не рахували. Радикально змінити хід війни, на мою думку, можуть зміни в повітрі після надходження військових літаків та необхідних ракет від закордонних партнерів, — вважає Петро Черник.

Прокоментував він і приїзди до Києва високих іноземних посадовців.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

— Приїзди до Києва високих іноземних посадовців і саме напередодні чергового «Рамштайшну» — дуже добрий сигнал для України та всього світу. Такі візити означають, що Захід від нас не втомився. Наші партнери продовжуватимуть допомагати й надалі. Щодо матеріальної підтримки з боку США, то вона точно надійде. Питання лише в її обсягах. Ці позитивні новини позитивно впливають на ситуацію на фронті, — наголосив офіцер ЗСУ. 

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-11-21 14:35:54

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин