Україна і світ

Перемир’я закінчилося, ми повинні відповідати силою: Кравчук про ситуацію на Донбасі

Для встановлення миру на окупованих територіях Донбасу Україна повинна більш різко відповідати на провокації бойовиків.

Про це в інтерв’ю одному із українських видань заявив глава української делегації в ТКГ з врегулювання конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук.

На його думку, українські військовослужбовці повинні почати на силу відповідати силою, а на постріли – дзеркально пострілами. Також Леонід Кравчук підкреслив, що ОРДЛО знаходяться російські найманці, командири і російську зброю.

– Перемир’я вже просто немає. Ми не можемо далі вдавати, що воно є. Росіяни починають діяти зухвало, відкрито, не ховаючи свої наміри. Тому ми повинні бути готові до будь-яких непередбачуваних діям з боку агресора. Ми маємо думати про Україну, – сказав політик.

Росія продовжує вести подвійну гру щодо Донбасу, і найближчим часом ситуація не зміниться.

Окремо Леонід Кравчук зазначив, що це пов’язано зі справою російського опозиційного блогера Олексія Навального, після якої в Росії набирає сили диктаторський режим.

– Це видно і щодо Олексія Навального, і як на це реагує Путін. Раніше своєю пропагандою Путін міг обманювати всіх, а тепер – вже немає. Тепер йому доводиться діяти більш рішуче і радикально: такі рішучі, радикальні дії поширюються і на Донбас.

Нагадаємо, загострення ситуації на Донбасі спостерігається з перших днів 2021 року.

Штаб операції Об’єднаних сил повідомляє про провокації бойовиків, поранення та бойові втрати серед українських військовослужбовців.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-10 00:01:03

Back to top button