Україна і світ

Перед зустріччю Байдена з Путіним Україна і США узгодили свої позиції – ОП

Напередодні зустрічі президента США Джо Байдена і президента РФ Володимира Путіна Україна і Штати скоординували свої позиції.

Те ж саме стосується саміту НАТО та інших переговорів на вищому рівні, які заплановані на червень. У цьому запевнив заступник голови Офісу президента Андрій Сибіга, який відповідає за зовнішню політику.

Він нагадав, що США підтримують суверенітет, територіальну цілісність і безпеку України. Тому саме на основі цих принципів відбуватиметься обговорення всіх тем, які стосуються українських інтересів.

Також Андрій Сибіга додав: для України важливо, щоб у глобальній політиці було більше передбачуваності і більше поваги до норм міжнародного права.

– Саме такий результат буде вигідним не тільки для нас, але і для всіх учасників міжнародних відносин, якщо він буде досягнутий на американо-російських переговорах, – пояснив він.

Зустріч Байдена і Путіна

Зустріч президентів США і Росії відбудеться 16 липня у Женеві. Серед низки питань, які планують обговорити Джо Байден і Володимир Путін, буде також російська агресія проти України.

Напередодні зустрічі відбулася телефонна розмова Джо Байдена і Володимира Зеленського, під час якої президент США запевнив, що твердо відстоюватиме суверенітет України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-09 09:53:38

Back to top button