Суспільне мовлення

Пам’яті загиблих героїв. На Львівщині відкриють алею магнолій з іменними табличками

У Стрию, що на Львівщині реалізують проєкт “Алея Героїв”. Активісти висаджуватимуть на майдані Незалежності іменні магнолії на честь кожного загиблого військового з району. Таку ідею запропонував громадський діяч та офіцер ЗСУ Михайло Шмігельський. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

На майдані Незалежності в Стрию вже висадили перше дерево — магнолію на честь загиблого захисника України Владислава Паленички. Військовослужбовець зі Стрия мав звання лейтенанта, був командиром другої аеромобільної роти четвертого аеромобільного батальйону. Чоловік загинув 23 серпня біля населеного пункту Білогірка, що на Херсонщині, під час танкового та артилерійського обстрілу. Йому було 23 роки.

Сертифікат про висадження магнолії на честь пам’яті Владислава Паленички. Львівська ОВА

На “Алеї Героїв” організатори планують створити мапу з QR-кодом, на якій будуть імена усіх загиблих. Також можна буде дізнатись історію життя кожного героя.

На алеї висадили першу магнолію

На алеї висадили першу магнолію. Львівська ОВА

Раніше у межах проєкту “Місто магнолій” саджанці цих дерев почали висаджувати біля стрийських церков, садочків, шкіл, лікарень та держустанов. Таким чином, квітка магнолії стала символом Стрия.

На війні загинув солдат-радіотелефоніст з Львівщини Володимир Стецько


Джерело: Суспільне мовлення України