Україна і світ

Пальчевський може повторити шлях перемоги Зеленського – Фесенко

Андрій Пальчевський може повторити шлях перемоги Володимира Зеленського. Таку думку політичний експерт Володимир Фесенко висловив на своїй сторінці в Facebook.

– Відомий телеведучий Андрій Пальчевський, який останнім часом став проявляти і політичні амбіції, заявив вчора про створення своєї партії. Схоже він хоче повторити те, що в минулому році успішно зробив Володимир Зеленський.

Йдеться про конвертацію особистої популярності в політичні рейтинги та в створення власного політичного проекту. Цьому сприяє збереження в частини наших громадян запиту на нові обличчя і нові політичні проекти, – пише експерт.

Також Фесенко зазначив всеукраїнські амбіції Пальчевського.

– Створення Пальчевським власної партії говорить про те, що його амбіції вже не обмежуються Києвом. У столиці він спробує провести в міськраду свою фракцію. І шанси на це у нього є, і непогані. Але дуже ймовірно, що Пальчевський, використовуючи свою телевізійну трибуну, буде розкручувати нову партію в масштабах всієї країни, – вважає політолог.

Нагадаємо, раніше ми писали, що якби вибори президента України відбулися найближчим часом, у них би переміг чинний глава держави Володимир Зеленський.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-07-03 12:36:06

Теги
Back to top button
Facebook
Close