Україна і світ

Опинилась у пастці в бункері: в Харкові загинула 39-річна екс-модель та снайпер Таліта ду Вальє

Бразильська модель 39-річна Таліта ду Вальє, яка воювала в Україні снайпером, загинула.

Життя дівчини забрала ракетна атака Харкова 30 червня. Таліта ду Вальє загинула від ядухи, коли опинилася в пастці в палаючому бункері. Про її смерть вперше повідомили цього тижня її батьки.

Бразилець 40-річний Дуглас Буріго, який також воював в Україні, намагався її врятувати і загинув.

– Були послідовні атаки, і батальйон було розділено, – повідомив брат Таліти Тео Родріго Вієйра.

Таліта пішла у бункер. Там вже була пожежа, бункер закрився з нею всередині.

– Її друг повернувся, щоб врятувати її у перерві між бомбардуваннями, і теж загинув. Вона померла від ядухи, до неї не потрапила шрапнель, – йдеться у повідомленні.

@thazinhaaaaaaaaaa Não seja boa no que faz. Seja a melhor! #tiro #tiroesportivo #women #treino #terapia #força #adrenalina #francoatirador #precisão #tksGod #fyp #vaiprofycaramba ♬ som original – Eliane Anjos

Таліта ду Вальє у юності  була моделлю та актрисою, перш ніж вивчати юриспруденцію, а потім почала працювати у благодійних організаціях, допомагаючи рятувати тварин. Пізніше вона приєдналася до курдських сил пешмерга в Іраку, що борються проти ІДІЛ.

Тео сказав, що вона приїхала до України лише три тижні тому. За його словами, Таліта відправляла повідомлення з фронту практично щодня, розповідаючи, що вона працювала не лише снайпером, а й рятівником. Вона також відповідала за прикриття від російських військ.

@thazinhaaaaaaaaaa Me disseram: vc não vai a Ucrânia ajudar os indefesos; animais, crianças? Quem falou que não? Já estou aqui a quase um mês! E vc faz por vc só ou faz algo por alguém? Feliz em ser aceita em TODOS batalhões e ser a única brasileira (novamente), assim como no Iraque, fui a única brasileira nos fronts…#slavaukraine #batalion #lugardemulheréondeelaquiser ♬ som original – @____crisleny_oliver_____@

Джерело: Daily Mail

Фото: thazinhaaaaaaaaaa / TikTok

Видео: thazinhaaaaaaaaaa / TikTok

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-07 17:21:18

Back to top button