Україна і світ

Опалювальний сезон 2022-2023: чи зменшать температуру у квартирах і будинках


Опалювальний сезон 2022-2023: чи зменшать температуру у квартирах і будинках

Найближча зима стане ледь не найскладнішою за всі роки незалежності України. Як триває підготовка до майбутнього опалювального сезону та на скільки доведеться зменшувати температуру у квартирах чи будинках для заощадження газу – пояснив міністр енергетики Герман Галущенко.

– Можливо треба виходити з тих показників, які є в європейських державах, і того, що ми маємо споживати економно, дійсно розуміючи те, що у нас триває війна. Це вже звучало від Міністерства розвитку громад і територій, що йдеться про зменшення температури до 18-20 градусів. Це питання того, що всім разом ми маємо об’єднатися, щоб максимально пройти сезон.

Фото: Depositphotos

За його словами, очікується складний опалювальний сезон, оскільки російські війська постійно створюють нові ризики для України, зокрема, обстрілюють станції.

– Дійсно, ми очікуємо складний сезон. Не з точки зору ресурсів, а з того, що відбувається війна. На жаль, ми втрачаємо генерації, відбуваються постійні обстріли станцій, відповідних шляхів постачання та залізниці. Ми готуємося дуже відповідально, розуміючи ті ризики, які є. Є відповідні плани – вони затверджені, ми рухаємося в установлених термінах. Ці плани передбачають необхідну ремонтну кампанію, дотримання відповідного балансу виробництва електроенергії та газопостачання в період опалювального сезону. Ми впевнені, що реалізуємо ці плани.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-30 18:59:28

Back to top button