Україна і світ

Омелян: Авіакомпанія SkyUp оскаржила призупинення ліцензії та працює у звичайному режимі

За інформацією Омеляна, видавати і анулювати ліцензію може тільки Державіаслужба, а не суд

Джерело: 112.ua

Омелян: Авіакомпанія SkyUp оскаржила призупинення ліцензії та працює у звичайному режимі

Авіакомпанія SkyUp оскаржила в суді призупинення ліцензії та працює у звичайному режимі. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Це питання взагалі не в компетенції суду… Видавати і анулювати ліцензію може тільки Державіаслужба. Цю постанову вже оскаржено авіакомпанією в Київському апеляційному суді. SkyUp Airlines працює в звичайному режимі”, – написав Омелян.

Раніше повідомлялося, що Баришевський районний суд Київської області тимчасово зупинив дію ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines на право перевезень пасажирів повітряним транспортом. Наголошується, що дане рішення було прийнято у зв’язку з позовом Оксани Пасенко, з посиланням на системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

У самій компанії відзначили, що позивач нібито не користувався послугами SkyUp Airlines і не був її клієнтом. 

SkyUp Airlines — українська бюджетна авіакомпанія, яку було засновано у 2016 році і почала польоти з травня 2018 року. Базується в міжнародному аеропорту “Бориспіль”. Основні напрямки – Близький Схід, Північна Африка, Європа.

Джерело: www.112.ua

Close