• пневматичний пістолет 10 м ‒ 12 місце.

Юлія Бірюкова ‒ велосипедний спорт (шосе):

• гонка з роздільним стартом ‒ 27 місце,
  • групова гонка ‒ 67 місце.

Легкоатлети Владислав Лавський (В.Лебедюк) (стрибки у висоту), Мар’яна Шостак (В.Тарнакін, В.Федоренко) (естафета 4х400 м (мікст)) і футболісти Данило Сікан (В.Безубяк), Олексій Сич (І.Мазурець) та Олег Федор (В.Пономарьов) – без місця.

Наразі Україна з 12-ма медалями (3 золотих, 5 срібних і 4 бронзових) посідає 21-е місце в командному заліку.

Відразу три медалі є з легкої атлетики: «золото» взяла Ярослава Магучіх за стрибки у висоту, «бронзу» – Ірина Геращенко. Також бронзову медаль отримав Михайло Кохан у метанні молота.

Золоту медаль Україна отримала у жіночому командному фехтуванні на шаблях), срібну виборов Сергій Куліш (стрільба з гвинтівки у трьох положеннях на дистанції 50 метрів) та бронзову – Ольга Харлан (фехтування на шаблях, особистий турнір).

Також срібним призером Олімпіади став гімнаст Ілля Ковтун у вправах на паралельних брусах.

8 серпня боксер Олександр Хижняк став олімпійським чемпіоном та приніс Україні третє золото в Парижі, а український борець Насібов став віцечемпіоном Олімпіади.

Того ж дня бронзову медаль здобув борець герко-римського стилю Жан Беленюк у категорії до 87 кг.

Українські веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули срібну медаль у каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Ірина Коляденко принесла Україні «срібло» у вільній боротьбі у ваговій категорії до 62 кг.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»