Олена Зеленська обговорила можливості цифровізації культурної спадщини України з першою леді Республіки Корея

З першим в історії візитом в Україну прибув президент Південної Кореї Юн Сок Йоль. Спільно з першою леді Республіки Корея, Президентом України Володимиром Зеленським та першою леді України, міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченко вони відвідали знакові місця нашої країни, зокрема і Софію Київську.
Про це повідомляє офіційний канал Міністерства культури та інформаційної політики України.
Під час обговорення потенційних напрямів співпраці з першою леді Кім Кон Хі, перша леді України порушила питання того, як Республіка Корея може допомогти зберегти українську культурну спадщину. Один із способів — цифровізація, в якій Республіка Корея дуже потужна.
Вдячні за всю підтримку та допомогу, яку надає Україні Республіка Корея. Сподіваємось на продуктивне продовження діалогу
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-07-17 02:53:53