Львівський портал

Олексій Данілов: «Вічний мир закінчився. Світу знову має бути готовими до «гарячої» фази війни»

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов про те, що країнам Заходу варто заздалегідь почати підготовку до війни, інакше це доведеться робити поспіхом і ще й під примусом:

«Європейський Союз, США та інші країни демократичного табору стоять перед потребою прийняття важливих стратегічних рішень – безумовного і невідкладного повернення питання військової безпеки у пріоритетний порядок денний. Це важкий, але необхідний вибір між бажанням зберегти рівень комфорту й добробуту та необхідністю перерозподілу ресурсів для сфери безпеки і оборони.

Ситуація з мільйонами снарядів для України – лакмусовий папір готовності національних західних економік до військових викликів. Результати тесту максимально тривожні. Час ілюзій «вічного миру» скінчився 24 лютого 2022 року, подальше перебування в стані самозаспокоєння – смертельно небезпечне.

Знищивши фашистську тиранію, Захід зробив помилку, не добивши вчасно його кровного брата-близнюка – російську диктатуру. Подальші помилки дорого коштуватимуть усім.

Світ знову повертається до стану необхідності бути готовими до «гарячої» фази війни, а це потребує сучасної армії, новітнього озброєння і навчених солдат. Така перебудова буде зроблена вчасно і усвідомлено або запізно і під примусом».

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-01-15 14:50:32

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин