Україна і світ

Окупантів гине вп’ятеро більше: Зеленський назвав втрати українських бійців щодня

Щодня, у війні проти російської агресії, Україна втрачає близько 50 воїнів. Проте з початку повномасштабної війни в Україні, наших захисників загинуло вп’ятеро менше ніж окупантів.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у програмі Face а Zelensky.

– У нас є оцінки втрат за добу, вони не є точними. Це близько 50 осіб на день. Але це не точні цифри, тому що ми не знаємо, скільки солдатів і цивільних осіб залишається на цій території. Загинуло в п’ять разів менше українських воїнів, ніж російських, – заявив президент.

Також Зеленський сказав, що він отримує дані щодо втрат ЗСУ, проте з цифрами важливо бути обережними через те, що йдеться про людські життя.

– Позиція наших військових – не називати точну кількість загиблих чи поранених українських військовослужбовців. Головне питання – це точні дані. У мене є дані, які я отримую і які мені надають. Ми маємо бути дуже обережними з цифрами, тому що мова йде про людські життя, – додає президент України.

Нагадаємо, що сьогодні заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що у повномасштабній війні ЗСУ втратили понад 9 тис. бійців.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-09-23 19:28:27

Back to top button