Окупанти вдарили по житловим будинкам на Донеччині: є поранені, серед них 16-річна дівчина

У ніч на 3 вересня російські війська обстріляли Дружківку з РСЗВ «Смерч», поціливши у багатоквартирні житлові будинки. Поранення дістали семеро цивільних, серед них неповнолітня. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.
Так, 3 вересня о 00:30 російські війська обстріляли Дружківку з використанням РСЗВ «Смерч». Під прицілом окупантів опинились багатоквартирні житлові будинки.
Внаслідок атаки, перебуваючи у власних помешканнях, дістали тілесні ушкодження 7 цивільних: четверо чоловіків віком 42, 49, 51, 76 роки, дві 65 й 71-річні жінки, а також 16-річна дівчина. Серед потерпілих опинилась ціла родина – дружина та чоловік, його сестра і племінник.
У постраждалих діагностовано мінно-вибухову травму, осколкові поранення, струс головного мозку та контузії. Їм надано кваліфіковану медичну допомогу.
Також окупанти пошкодили п’ять житлових будинків.
Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-09-03 11:05:00