Львівський портал

Окупанти почали свої псевдореферендуми на захоплених територіях України

У п’ятницю вранці, 23 вересня, кремлівські маріонетки прозвітували про початок так званих «референдумів» у фейкових «Л/ДНР» та в окупованих Херсонській, Запорізькій областях України. Про це повідомляють пропагандистські Риа Новости.

Псевдореферендум на окупованих Росією територіях України щодо їхнього приєднання до складу РФ триватиме з 23 по 27 вересня. «Голосувати» людям пропонують адресно, тобто у них вдома, біля будинків, а в останній день – на «дільницях». Так вирішили зробити «з метою безпеки».

Попередні підсумки фейкових референдумів рашисти збираються оголосити 27-28 вересня.

Пропагандисти пишуть, що в захопленому Мелітополі «референдум» розпочався о 08:00 год., члени «виборчих комісій» вже отримали «бюлетені» і готові йти до людей.

Крім того, російська пропаганда публікує відео, аби продемонструвати масовість фейкових референдумів. Зокрема, на відео нібито з Херсона показують чергу з декількох десятків людей, які прийшли «голосувати».

Також на відео окремі персони заявляють, що хочуть, аби «Україна увійшла у склад РФ», що вони «нарешті дочекались возз’єднання з Росією».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-09-23 10:10:24

Back to top button