Україна і світ

Офіс генпрокурора відкрив справу за фактом кнопкодавства нардепа Поляка

Досудове розслідування доручено слідчим Центрального апарату Державного бюро розслідуваньОфіс Генерального прокурора розпочав кримінальне провадження щодо факту неодноразового голосування замість іншого народного депутата у Верховій Раді. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора.

Зазначається, що кнопкодавство помітили 21 лютого 2020 року. Швидше за все мова йде про позафракційного мажоритарника із Закарпатської області Владислава Поляка, що неодноразово кнопкодавив під час голосування за поправки до законопроекту щодо відкриття ринку землі.

Досудове розслідування доручено слідчим Центрального апарату Державного бюро розслідувань.

Відзначимо, що це перший зафіксований випадок кнопкодавства після набуття чинності закону про криміналізацію неособистого голосування.

Під час голосування за поправку № 1223 до законопроекту про землю депутат спершу проголосував на порожньому місці праворуч (місце закріплене за депутатом групи “Довіра” Василем Петьовкою), а потім натиснув на кнопку на своєму пульті. 

Поляк кнопкодавив і під час голосування щодо поправки № 1420 до того ж законопроекту.

Нагадаємо, 16 січня в Україні почав діяти закон, який передбачає кримінальну відповідальність за неособисте голосування народними депутатами ВРУ. 

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close