Україна і світ

Один із наших KPІ: Шмигаль про рейтинг Doing Business

Уряд України активно працює над тим, щоб потрапити до топ-30 рейтингу Doing Business, що визначає рівень простоти ведення підприємницької діяльності. Про це сьогодні під час засідання Кабміну повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

– Потрапити до топ-30 – це фактично один із наших довгострокових KPІ (ключовий показник ефективності, – Ред.), який прописаний у Національній економічній стратегії, – наголосив очільник уряду.

Для покращення інвестиційної привабливості в Україні вже ухвалили низку важливих законів. Уряд же, зі свого боку, сприяє тому, щоб механізми інвестнянь запрацювали на практиці якомога швидше.

– Уже ухвалено чотири підзаконні акти. 7 липня буде ухвалена методологія розрахунку обсягу надання державної допомоги. Її затвердження дозволить інвестору отримати податкові стимули до 30%, що передбачено законом про інвестнянь, – зауважує Денис Шмигаль.

За його словами, Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest уже отримав 23 запити від потенційних інвесторів на загальну суму $1,35 млрд.

Крім того, для покращення інвестиційного клімату мають намір реалізувати ще дві реформи – запровадження пенсійної накопичувальної системи та розвиток в Україні фондового ринку.

– Україна потребує продовження пенсійної реформи, аби українці мали гідне забезпечення. Уряд ухвалить ще одне рішення в напрямку запровадження накопичувальної пенсії та затвердить національну комісію з цінних паперів та фондового ринку як орган ліцензування в системі накопичувального пенсійного забезпечення, – сказал Денис Шмигаль.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-07 13:51:36

Back to top button