Україна і світ

Обстрілював Харків: суд звільнив від покарання льотчика РФ

1

Харківський суд звільнив від покарання військовополоненого російського льотчика, який обстрілював місто, щоб обміняти на українських захисників.

Про це йдеться в ухвалі Дзержинського районного суду Харкова, оприлюдненому в Єдиному реєстрі судових рішень.

Там зазначено, що льотчика РФ засуджено 2 березня за скоєння злочину проти миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку до 12 років тюремного ув’язнення.

Зараз дивляться

Російський військовослужбовець перебував у Київському СІЗО як військовополонений до набуття вироком законної сили. Проте до суду подали клопотання прокурора про звільнення засудженого льотчика від відбування покарання.

– Клопотання групи прокурорів про звільнення від відбування покарання щодо засудженого задовольнити. Звільнити від відбування покарання засудженого вироком Дзержинського районного суду Харкова у зв’язку з ухваленням уповноваженим органом рішення про передавання його для обміну як військовополоненого, – зазначено в ухвалі суду.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

У рішенні йдеться, що російського льотчика мають звільнити з-під варти та передати представникам уповноваженого органу, який відповідає за поводження з військовополоненими. Ухвалу суду можуть оскаржити в апеляційному порядку протягом семи днів з моменту оголошення.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-13 22:42:03

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин