Львівський портал

Обшуки у селищного голови Брюхович: правоохоронці розповіли деталі

Правоохоронці викрили оборудку з незаконного відчуження земель Міністерства оборони України, які розташовані неподалік Львова.

 

Зазначимо, 24 вересня у селищного голови Брюховичів Володимира Доманського відбувалися обшуки. Відтак у Службі безпеки розповіли деталі обшуків.

Зокрема, оперативники спецслужби отримали інформацію, що один з депутатів- членів земельної комісії вступив у змову зі службовими особами квартирно-експлуатаційного відділу Міноборони. Вони організували протиправний механізм незаконного відчуження 1,7 га землі військового містечка.

Реклама партнерів

«Потім зловмисники вносили недостовірні дані про розміщення межових знаків охоронної смуги і поділ її на земельні ділянки площею 0,08-0,15 га. Право власності вони оформлювали на підставних осіб і продавали громадянам за ціною приблизно 5 тисяч доларів США за 0,01 га», – зазначають в СБУ.

За попередньою оцінкою експертів, ринкова вартість незаконно відчуженої землі становить 30 мільйонів гривень. Правоохоронці викрили  депутата в офісі нотаріуса під час переоформлення ділянок, підписання договорів купівлі-продажу земельних ділянок та отримання за їх продаж 165 тисяч доларів США.

У Нацполіції повідомили, що посадовці селищної ради та службовці квартирно-експлуатаційного відділу міста Львова Міністерства оборони України підписали акт, узгодили межі та змінили місце розташування земельної ділянки площею 141 гектар військового містечка.

«У відповідні реєстри було внесено недостовірні дані щодо розміщення межових знаків охоронної смуги, в подальшому ділянка була поділена на частини, які зловмисники продали фізичним особам за ціною близько 5 тисяч доларів США за 0,01 гектара, оформивши при цьому право власності на них. Правоохоронці викрили посадовців 24 вересня під час отримання ними грошових коштів у сумі 165 тисяч доларів США», – зазначили у поліції.

Наразі проводиться понад 20 обшуків: у службових приміщеннях сільради та Міноборони, за місцем проживання зловмисників та в їхніх автомобілях. Оцінка здобутих доказів у кримінальному провадженні зараз триває.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, готується оголошення про підозру у вчиненні злочинів всім фігурантам справи. Тривають слідчі дії. Додатково встановлюється причетність інших посадовців до корупційної діяльності.

Фото: СБУ

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-09-25 10:38:10

Теги
Back to top button
Close