Україна і світ

Нью-Йорк наздогнав Лондон у рейтингу головних фінансових центрів світу

Нью-Йорк посів перше місце разом із Лондоном у рейтингу світових фінансових центрів.

Про це йдеться в дослідженні керівного органу ділового кварталу британської столиці (City of London Corporation).

Столиця Великої Британії цьогоріч отримала оцінку у 60 балів за шкалою конкурентоспроможності, додавши 1 пункт порівняно із попереднім роком. Водночас Нью-Йорк здобув одразу два пункти та розділив лідерство разом з Лондоном, маючи 60 балів.

Зараз дивляться

Третє місце посідає Сінгапур (51 бал), четверте – Франкфурт (46), а п’яте – Париж (43).

Британська столиця втратила одноосібне лідерство вперше за всю історію складання цього рейтингу, пише Financial Times. Причиною є Brexit та більша активність інших регіональних фінансових центрів.

– Конкурентна перевага Лондона в небезпеці. Нам потрібні довгострокові плани стимулювання зростання у фінансовому секторі та в секторі професійних послуг, – сказав Кріс Гейворд з City of London Corporation.

Для стимуляції фінсектору та сектору професійних послуг ведуться спільні плани разом з такими корпораціями, як Lloyd’s, Schroders, JPMorgan, EY і Barclays.

У звіті також йдеться, що Лондон має гарні показники за такими параметрами, як інновації, фінансова активність, стійкість фінансової системи та інфраструктура для ведення бізнесу, а також наявність кваліфікованих кадрів і сприятливе регулювання.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Водночас Нью-Йорк випередив столицю Британії в плані інвестицій у технології та обсягу укладених угод.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-31 01:23:57

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин