Україна і світ

Новорічний подарунок: Go-A здобули престижну нагороду Eurovision Awards

Український електрофолк-гурт GO-A, який представляв нашу країну на Євробаченні-2021, здобув престижну нагороду. Так, крім п’ятого місця у міжнародному конкурсі, вони перемогли в Eurovision Awards у номінації Найінноваційніша сценічна постановка.

– Друзі, завдяки вашій підтримці та любові, ми отримали дивовижний подарунок на Новий рік! Ми вдячні всім, хто працював над створенням нашого номера! Ви – команда мрії, – прокоментували учасники гурту свою перемогу.

Нагадаємо, що GO-A посіли п’яте місце на Євробаченні 2021, але глядачам вони сподобалися більше – їх розмістили на друге місце. Конкурс проходив у травні цього року.


Зі сценічною постановкою шоу на конкурсі гурту допомагали режисери-постановники Костянтин Томільченко та Олександр Братковський із компанії RedRabbit.

Команда СТБ також відповідала за продакшн колективу. Творцем костюмів виступав художник Дмитро Курят. А за рухи на сцені відповідав хореограф Максим Пекний.

Нагадаємо, що ще у травні солістка гурту GO-A Катерина Павленко отримала всеукраїнську премію Жінка III тисячоліття. Нагороду співачці вручив перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук, який зазначив, що виступом на Євробаченні дівчині вдалося поєднати українців.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-31 11:48:42

Back to top button