Львівський портал

Нові правила пасажирських перевезень не поширюватимуться на неповнолітніх

Нові правила перевезень пасажирів між регіонами, які почнуть діяти з 21 жовтня, не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів. Оскільки для них наразі не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти коронавірусної хвороби. Про це Львівському порталу повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що неповнолітні пасажири зможуть вільно користуватися транспортом міжрегіонального сполучення.

«Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті», – пояснив Віктор Ляшко.

Нові правила перевезень поширюються на повнолітніх осіб: громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Йдеться водіїв, членів екіпажу авіа- та залізничного транспорту.

Як відомо, Кабінет Міністрів України посилив правила для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки.

Зокрема, вже з 21 жовтня водії та пасажири  громадського транспорту міжрегіонального сполучення повинні мати Covid-сертифікати або негативні ПЛР-тести. Детальніше про нові правила пасажирських перевезень читайте за посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-10-12 15:29:49

Back to top button