Україна і світ

Ніколи не зупиняйся: легкоатлетка Марина Бех-Романчук активно готується до сезону

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук активно проводить час у карантині. Українка тренується у спортзалі, бігає зі своїм чоловіком відомим плавцем Михайлом Романчуком.

Легкоатлетка не втрачає мотивацію та продовжує готуватись до літнього сезону. Новим відео із тренування спортсменка поділилась у своєму інстаграмі.

Ніколи не зупиняйтесь. Насолоджуйтесь,
– коротко підписала легкоатлетка.

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NEVER stop Enjoy…. . . . . #nike #nikewoman #nikewomen #nikesportswear #trackandfield #sport #athlete #athletics #training #workout #justdoit #gym #sportgirl #fitness #fit #jumper #longjumper #gloriasportsarena #trainingcamp

Допис, поширений MARYNA BEKH-ROMANCHUK (@marynabekh)

Додамо, що легкоатлетка готувалась і до виступів на Олімпіаді-2020, яка мала відбуватись у Токіо, але через пандемію коронавірусу була перенесена на 2021 рік.

Марина Бех-Романчук також коротко відреагувала у своєму інстаграмі на таке рішення. Фото, яке виставила спортсменка говорить саме за себе, які зараз емоції в успішної легкоатлетки Марини Бех-Романчук.

Токіо 2021 року. Без коментарів,
– написала Марина.

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tokyo 2021 … No comments . . . . #nike #nikewoman #nikewomen #nikesportswear #competition #longjump #jumper #trackandfield #sport #athlete #athletics #justdoit

Допис, поширений MARYNA BEKH-ROMANCHUK (@marynabekh)

Бех-Романчук спеціалізується на стрибках у довжину, тому, як і будь-яка легкоатлетка, має підтягнуту спортивну фігуру, яку, до слова, не соромиться часто показувати на фото.

Дівчина постійно тренується і покращує свої результати, вона вже здобула чимало перемог для України.

Досягнення Марини Бех-Романчук

  • Призерка світових та континентальних першостей, чемпіонка Універсіади, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, багаторазова чемпіонка України.

  • У 2019 році отримала звання “Найкращої спортсменки України у жовтні”.

  • За підсумками змагань Світового туру в приміщенні-2020 стала першою у загальному заліку серед стрибунок у довжину.
  • Українка стала лише другою спортсменкою в історії легкої атлетики, які вдавалось здобути чотири перемоги поспіль із стрибком 6,90 метра і довше у приміщенні.


Джерело Телеканал новини «24»
2020-03-26 09:57:23

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close