Україна і світ
Нічна кара для окупантів: прикордонники показали роботу РСЗВ RAK-SA-12

Артилеристи бригади «Помста» показали нічну бойову роботу реактивної системи залпового вогню RAK-SA-12.
Про це повідомили на сторінці 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
На відео зафіксовано роботу розрахунку артилерійського підрозділу Unit-A бригади «Помста».
Військові діють швидко й злагоджено: оперативно розгортаються на позиції, виконують точне наведення за координатами та здійснюють залп.
У підрозділі зазначили, що темрява не заважає українським артилеристам ефективно працювати по ворогу.
Під ударом опиняються скупчення російської піхоти та техніка окупантів.
«Нічна кара для окупантів», — наголосили прикордонники.




























